4 במרץ 2013

המוצצים הנוצצים: סיכום התנסות במוצר חדש מ"טומי טיפי"

פוסט זה היה עולה מין הסתם בבלוג של מיה בתי הקטנה, לו רק היה לה בלוג. אך למיה אין עדיין בלוג.
תסלחו לה, אבל מיה רק בת 4. היא אומנם חכמה, ויפה, ומוצלחת (ובזה היא מאוד מזכירה את אמא שלה) אבל לעלות פוסטים, זה עוד לא. חכו שנה שנתיים וגם זה בטח יגיע...

עד אז תרשו לי לפרסם בשמה את סיכום ההתנסות במוצר חדש מבית "טומי טיפי": מוצצים אורתודנטים זוהרים בחושך עשויים לטקס.

אך, תחילה, כמה מילים שיווקיות משכילות מדבר המפרסם:

"חברת "הנסיך הקטן" המתמחה בייבוא מוצרי תינוקות איכותיים, מציגה מגוון של מוצצים איכותיים לתינוקות של המותג האנגלי המוביל "טומי טיפי".  מגוון המוצצים מיועד לגילאי 6+ חודשים, כאשר ידיות המוצצים זוהרות בחושך ומקלות על ההורה והפעוט למצוא את המוצץ גם בלילה.המוצצים הינם אורתודנטיים ועוצבו במיוחד ע"י רופאי שיניים להתפתחותו הבריאה של חלל הפה. הם עשויים לטקס – חומר טבעי, היפו אלרגני שאינו מזיק ולא נספג בגוף.המוצצים מאושרים לשיווק ע"י משרד הבריאות מכון התקנים האירופי , האנגלי והישראלי."

שמחתי לקבל את מוצצים אלה (נ.ב. תודה רויטל) להתנסות. והנה הסיכום:

א. כל העולם יכול לקרוא למוצר "מוצצים אורתודנטים זוהרים" כמה שהם רוצים, אצלנו הם נקראים  "המוצצים הנוצצים". והנה משפט להמחשה: "לא רוצה את המוצצים הרגילים, רוצה רק את המוצץ הנוצץ". אגב, משפט זה יאמר כנזיפה לאמא שהביאה באמצע הלילה לבת שלה את המוצץ הלא נכון. 

ב. מוצץ הזוהר בחושך ובכך מקל על מציאת המוצץ באמצע הלילה,
הוא מסוג ההברקות האלה, שגורמות לי לחשוב למה אני לא חשבתי על זה קודם...
מוצר חכם!
ג. נכון, ילדים קטנים נוטים בלילה להפיל מוצצים, ולשם כך המצאתם את המוצר. אבל אותם התינוקות גם מתהפכים ומוריד אגב כך את השמיכה מעליהם. לתינוק נהיה קר והוא מתעורר. הוא מתעורר , חושב מה כדאי לי לעשות עכשיו, ומחליט לבכות ולהעיר את אמא שלו. מפה אני מפנה קריאה נרגשת לחברת "טומי טיפי": אם אתם כל כך חכמים, תמציאו גם את המוצר המשלים: שמיכה היודעת לבד לשוב ולכסות את הילדון. שילוב של מוצץ זוהר + שמיכה אוטומטית = שינת לילה ארוכה יותר בשבילי.

ד. מחיר המוצץ  לצרכן: 39.9 ₪ (להשיג בחנויות וברשתות לתינוקות) לא יקר, גם בהשוואה למוצצים "רגילים"


נקודה לשיפור: יש שיטענו כי עדיף היה לו למוצץ לו היה זוהר בעוצמה רבה יותר. האמת? צודקים.

לבירור נקודות מכירה "הנסיך הקטן": 08-9426633. אתר אינטרנט: www.littleprince.co.il
 
חברת "הנסיך הקטן", מתמחה בייבוא מוצרי תינוקות, צעצועים וכלי כתיבה, של המותגים המובילים בעולם, ביניהם מותגי: Tommee Tippee (טומי טיפי), Crayola (קריולה), סמי הכבאי, בוב הבנאי, הדבורה מיה ואחרים.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה