7 בנובמבר 2014

Snap.in - התחילו לקבל כסף חזרה על הקניות עכשיו


עידכון חשוב: באתר סנאפ אין מופיע ההודעה הבאה: "אנחנו נערכים מחדש עם הטבות חדשות ונוספות."... אם כך הפעילות הנ"ל נעצרה ולא ידוע האם ומתי תחודש! נעדכן אם יהיו התפתחויות.

עד אז אתם יותר ממוזמנים להמשיך ולקחת חלק בפעילות של חברת שטראוס+ לפרטים ליחצו כאן

מיזם חינמי חדש: SnapIn מצלמים קבלות ומקבלים כסף חזרה. זהו.
קבלו כסף בפשטות: קנו כרגיל, צלמו את הקבלה, העלו לאתר וקבלו כסף, כייף!


snap.in קבלו כסף על מוצרים שאתם אוהבים
קבלו כסף על מוצרים שאתם אוהבים
מיזם ישראלי חדש בשם snap.in מציע מהפכה צרכנית: "מעולם לא היה פשוט יותר לקבל כסף על הקניות. בלי קופונים שצריך לגזור ולשמור, בלי לעמוד בתור לקופה ולחכות שכל קופון יעבור, בלי עשרות כרטיסי מועדון בארנק, בלי הגבלה על סניפים או רשתות. רק לצלם ולשלוח - בכל מקום ובכל זמן. בבית, במשרד או בחניה"...

הסלוגן: קבלו כסף על מוצרים שאתם אוהבים.


אז איך מתחילים? נרשמים לאתר בחינם, יוצאים לקניות, כרגיל,  ואת הקבלות שקיבלתם מצלמים ומעלים בקלות לחשבון שלכם (אפשר דרך האתר, באמצעות מכשיר הסלולר או במשלוח דואר אלקטרוני) ומתחילים לקבל כסף חזרה!


מה מקבלים? לפחות 5.00 ₪ על הקבלה הראשונה!חדש: רק למשך חודש הטבה ב- Snap in!

תנובה שמחה לתת לך מארז זוגי במתנה


ממעדני סויה תנובה בשתי הקניות הבאות

לפרטים והרשמה


ואיך מקבלים את הכסף? מידי חודש, ישלח צ'ק ישירות לכתובת אותה ציינתם בעת ההרשמה (ובתנאי שהגעתם למינימום של 100 ש"ח, במידה ולא הגעתם, הסכום ישמר עבורכם לחודש הבא).הוכחת תשלום - צ'ק מחברת סנאפ-אין
עידכון: אם תהיתם האם הם באמת שולחים צ'ק, צפירת הרגעה: התשובה היא כן. השבוע הגיע הצ'ק הראשון מחברת סנאפ אין. מצורף צילום להוכחת תשלום. מסתבר, זה עובד!

עידכון2: אפליקציית חדשה בשם "שטראוס+" על כל קנייה של מוצרי שטראוס צוברים נקודות ומקבלים אחלה מתנות. לפרטים נוספים ליחצו כאן.

 

להרשמה לחצו כאן, והתחילו לקבל כסף חזרה!


והנה סרט הסבר משעשע וקצר על האתר ועל ה- "הדרך המשתלמת ביותר לקבלת כסף חזרה"...תהנו!