31 ביולי 2015

עם וואשי טייפ של 3M החופש שלך באמת גדול - סיכום חוויות מאירוע

ההזמנה לאירוע הבלוגרים של 3M נפתחה בשאלה "מתכוננת לחופש הגדול?" (תשובה: לא, החופש הגדול תמיד תופס אותי לא מוכנה). מיד מילת הרגעה: "עם וואשי טייפ של 3M החופש שלך באמת גדול.  בואי לגלות מה הכשרון שלך באמת יכול לעשות. "

ואני אפילו לא ידעתי שיש לי כשרון ... הסתקרנתי והמשכתי לקרוא:


"החופש הגדול לא חייב להיות משעממם והחזרה ללימודים יכולה להיות מרגשת אפילו לקטנים! כל מה שאת צריכה זה כמה סוגים של וושי טייפ איכותי בצבעים וצורות מגניבות, זוג ידיים וכשרון אחד ואת מסודרת:

  • רעיונות לפעילות עיצוב ויצירה איכותית עם ילדים בחופש הגדול
  • איך לתת טאץ' ייחודי משלך ולהפוך כל חפץ בסיסי לאמירה עיצובית.
  • רעיונות לעיצוב ושדרוג חלל בעזרת וואשי טייפ ופתרונות תלייה חדשים מבית command"

ומשפט המחץ: "לאירוע ניתן להגיע עם ילדים בגילאי 7-13!"

אז גם פעילות יצירתית , גם מוצר מעולה, וגם מאפשרים  להביא את הילדים? ה-ו-ל-כ-י-ם!
התארחנו בחלל המרווח והנעים של סטודיו לצילום בדרום תל אביב. על השולחנות בכניסה חיכה לנו כיבוד עשיר וטעים. כל משפחה התיישבה ליד שולחן וקיבלה ערכת מוצרים להתנסות. סיגל דינר גור (העולם של סיגידי), מנחת האירוע הראתה לנו כמה דוגמאות מרהיבות שעל פיהם עבדנו.


הכנו מובייל מדיסקים, קופסת עץ מעוצבת, למדנו להכין עציץ מבקבוק. והכל פשוט, וצבעוני בזכות ה"וואשי טייפ". ולמי שלא מכיר את הפלא הזה: מדובר על מוצר איכותי מעיין צלוטייפ (נייר דבק) משודרג, המגיע בשלל צבעים מרהיבים (כל אחד יותר יפה מקודמו). ניתן להדביק אותם על משטחים רבים, כולל על הקירות, כאשר ההסרה , שלא כמו צלוטייפ, קלה, ואינה משאירה סימן.  הדבקתם עקום? לא נורא אפשר בקלות להסיר ולתקן! 

מוצר נוסף שהוצג בפנינו, (לדעתי המציאו אותו במיוחד עבורי), הוא מתלה, אשר נדבק לקיר, אך מורד ממנו בקלות ובלי להשאיר סימן. המתלים מיועדים למגוון משקלים. והובטח לנו שהם מחזיקים מעמד על הקיר לנצח. בדירה קטנה (כמו שלנו), הקירות חשופים יחסית מכיוון שאני נמנעת מכל מה שמחורר את הקירות. מתלים כאלה יאפשרו לנו , למשל, להוסיף תמונות לסלון, לתלות את מגבות המטבח ושאר כלים על הקיר, ולהפוך את החדר של הקטנה ליער פיות קטן , כמו שתמיד רצתה.

בסוף האירוע קיבלה כל משפחה שי עטוף בסרט, ובו מגוון ממוצרי 3M, ושתיל בזיליקום לשתול בעציץ הבקבוק הממוחזר שלמדנו לעשות. הילדים נהנו מכל רגע. אפילו הבן הגדול, שקיטר כל הדרך , נכנס לעניין מיד, ונהנה מאוד. היה מהנה, מעשיר ומאוד שימושי! 

רוצים גם?  את ה "וואשי" אפשר להשיג בחנויות למכשירי כתיבה כמו קרביץ ובחניות אונליין רבות. את המתלים תוכלו לרכוש באייס, הום סנטר , ןבטמבוריות נבחרות.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה